... lux

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

ul. Portowa 16, 76-200 Słupsk

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

MS więcej niż OKNA produkcją stolarki zajmuje się od roku 1993. Kolejne lata to okres doskonalenia produktów i dynamicznego rozwoju. Dziś Grupę MS tworzą 2 wyspecjalizowane przedsiębiorstwa ze 100% polskim kapitałem, zatrudniające blisko 500 pracowników.
W Grupie MS stawiamy na termoizolację, statykę, izolacyjność akustyczną, design, a także racjonalną gospodarkę odpadami (wszystkie odpady przekazujemy do recyklingu). Produkujemy okna w najnowszych technologiach PVC: wielokomorowe profile 73, 76 i 82 mm. W ofercie mamy również rolety i żaluzje fasadowe, stolarkę aluminiową, a także drzwi wejściowe w bogatej gamie wypełnień. Dużą popularnością cieszą się rozwiązania tarasowe MS – zwłaszcza drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 82 i Patio HST 76 „fast assembling” z unikalną technologią montażu na budowie. Ważnym elementem oferty są szyby zespolone. Produkujemy je w oparciu o najnowsze technologie termiczne, realizowane na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Pozwala to nam zaoferować w standardzie szybę dwukomorową SUPERtermo® o Ug=0,5 W/m2K.

Chcemy, aby nasze produkty były coraz lepsze, dlatego współpracujemy z najważniejszymi jednostkami naukowo-badawczymi m.in. Instytutem Techniki Budowlanej, Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego, Związkiem Polskie Okna i Drzwi, Uniwersytetem w Trondheim i Instytutem Badań nad Stolarką Otworową w Rosenheim. Sami też prowadzimy badania, a nasi specjaliści nieustannie pracują nad innowacjami, które stają się wyróżnikami na rynku. To oni stworzyli technologię Wzmocnień Termicznych MS, szybę SUPERtermo czy metodę pozwalająca łączyć naroża ram i skrzydeł pod kątem prostym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sieć dystrybucji Grupy obejmuje ponad 250 krajowych i zagranicznych salonów sprzedaży. Eksportujemy m.in. do krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Współpracujemy z profesjonalistami, co gwarantuje naszym Klientom wysoki standard i kompleksową obsługę. Profesjonalny montaż Autoryzowanego Partnera Handlowego pozwala na wydłużenie gwarancji z 5 do 7 lat.Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Promocja letnia: MS więcej niż OKNA oferuje 25% rabatu na okna, drzwi, fasady, rolety i żaluzje fasadowe

MS więcej niż OKNA, wiodący producent i dostawca okien, drzwi i systemów fasadowych, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, wraz z pierwszym dniem lata uruchomił Promocję Letnią.
thumbnail

30 lat MS więcej niż OKNA

Firma MS więcej niż OKNA obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia na rynku. W ciągu trzech dekad firma wyznaczała nowe trendy i dokonywała przełomów w produkcji okien drewnianych, stolarki PVC oraz otworowej ślusarki aluminiowej.
thumbnail

Promocja Wiosenna w MS więcej niż OKNA

Wiosna to dobry czas na prace remontowe i budowlane. To właśnie o tej porze roku powstaje najwięcej domów.
thumbnail

Dofinansowanie do wymiany stolarki – przygotuj się do wymiany okien i drzwi

Wymiana okien to często kosztowna decyzja, do której trzeba się przygotować. To przedsięwzięcie, które należy zaplanować nie tylko logistycznie ale i finansowo. W naszych salonach sprzedaży dowiesz się jak to zrobić, by wymiana stolarki przebiegła sprawnie. Pomożemy także pozyskać dofinansowanie lub zwrot części a nawet całości poniesionych kosztów. Więcej szczegółów udzielą nasi doradcy handlowi.
thumbnail

MS więcej niż OKNA na międzynarodowych targach InterDOM w Łodzi

W dniach 3-5 marca w Łodzi odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i aranżacji InterDOM. To duże wydarzenie branży budowlanej i architektonicznej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „DOM to miejsce, które nas łączy”, co było podkreśleniem wagi budownictwa mieszkaniowego.
thumbnail

MS więcej niż OKNA z Diamentem Forbesa 2022

Miło nam poinformować, że firma MS więcej niż OKNA również w tym roku została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa. Sukces ten jest świadectwem wiarygodności i ciągłego rozwoju naszego przedsiębiorstwa oraz potwierdzeniem statusu firmy jako jednego z liderów branży okiennej.
thumbnail

Okna MS w TOPTEN Okna 2022

Z wielką radością informujemy, że dwa z naszych produktów zostały zakwalifikowane do najlepszej dziesiątki rankingu TOPTEN Okna 2022.
thumbnail

Zimowa promocja antyINFLACYJNA

Dodatkowy rabat w wysokości 15% na konstrukcje PVC i osłony zewnętrzne oraz 30% na produkty aluminiowe.
thumbnail

Smart Home by MS

Rozumiemy zmieniający się świat oraz potrzeby naszych klientów. Cenimy komfortowe i nowoczesne rozwiązania w inteligentnym domu, dlatego wprowadzamy promocję Smart Home by MS. Dzięki niej inteligentne sterowanie dostępne już za 1 zł. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rabatów.
thumbnail

MS więcej niż OKNA z Diamentem Forbesa 2022

Miło nam poinformować, że firma MS więcej niż OKNA również w tym roku została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa. Sukces ten jest świadectwem wiarygodności i ciągłego rozwoju naszego przedsiębiorstwa oraz potwierdzeniem statusu firmy jako jednego z liderów branży okiennej.
thumbnail

MS więcej niż OKNA z wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2021

Wyróżnienie w kategorii okna elewacyjne trafiło do firmy MS więcej niż OKNA. Tytuł Budowlanej Marki Roku przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych.
thumbnail

Promocyjne ceny aluminium

Częścią letniej promocji w MS więcej niż OKNA są atrakcyjne zniżki na stolarkę aluminiową. Ciepłe miesiące to doskonały czas na skorzystanie z rabatów na zakup okien oraz drzwi. Zniżki obejmują także wielkogabarytowe konstrukcje podnoszono-przesuwne, które wpisują się w aktualne trendy okienne.
thumbnail

Zamów stolarkę w lepszej cenie

Uwolnij się od kosztów – to hasło startującej właśnie zimowej promocji marki MS więcej niż OKNA. W jej ramach, już teraz można zamówić okna i drzwi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na jakie rabaty można liczyć?
thumbnail

Jesienna promocja na okna PVC

W ramach promocji jesiennej zamówienia na okna ALU LOOK, Wood Look, MS evolution [82], drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC w systemie 82 mm, rolety oraz moskitiery objęte są rabatem w wysokości 10%.

Znajdźnas

MS więcej niż OKNA Sp. z o.o.

ul. Portowa 16, 76-200 Słupsk

+48 59 841 08 00

www.ms.pl

info@ms.pl

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy