Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Charakterystyka firmy

Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus to nie tylko wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej o wieloletnim stażu w branży, ale przede wszystkim zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia inspirują się wzajemnie, wymieniając się wiedzą, pomysłami oraz doświadczeniem.Siłą marki OknoPlus są ludzie, którzy ją tworzą, a także księga standardów, jaką niezmiennie od wielu lat kierujemy się przy tworzeniu najwyższej jakości okien i drzwi. W dobie procesów globalizacji i komercjalizacji z dystansem podchodzimy do masowej produkcji, mając na uwadze indywidualne potrzeby coraz bardziej świadomych klientów. Podobnie jak Państwo, cenimy sobie nie tylko ogólnie pojętą estetykę, ale też podwyższone wymagania energooszczędności oraz poziom wykonania stolarki, która zostaje z nami przez długie lata. Tworząc nasze okna i drzwi przyświeca nam jeden cel: zapewnić inwestorowi takie rozwiązania, z których chętnie skorzystalibyśmy sami.Wiemy, że stolarka z najwyższej półki jest wynikiem pracy zgranego zespołu, a wysiłek każdego z pracowników jest tak samo ważny. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na przyjazną i kreatywną atmosferę pracy, stanowiącą prawdziwą siłę napędową naszego rozwoju. Naszych wyrobów nie postrzegamy w kategoriach „produkt”, „wymiar”, „cena”, lecz poprzez pryzmat solidności, estetyki, innowacyjności, funkcjonalności, bezpieczeństwa czy wieloletniego zadowolenia klientów, którzy nam zaufali.
Każdego dnia pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam poszerzyć kierowaną do Państwa ofertę. Ufamy, że dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać zarówno najsurowszym wymaganiom technologicznym, jak i najsubtelniejszym oczekiwaniom aranżacyjnym.

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Termomodernizacja jeszcze prostsza! OknoPlus rozpoczyna współpracę z Credit Agricole

Dziś, kiedy zmiany klimatu stają się coraz bardziej dotkliwe, a ceny opłat za media rosną w zastraszającym tempie, termomodernizacja budynków postrzegana jest nie tylko jako możliwość, ale prawdziwa konieczność w walce o ekologię, komfort i lepsze jutro.
thumbnail

Letnia Promocja OknoPlus 2023 – okna nawet do 46% taniej

Czy istnieje lepszy czas na zakup nowych okien, przez które można podziwiać piękno przyrody, niż samo serce lata? Z tej okazji mamy dla Was jedną z największych promocji ostatnich sezonów. Nasze rozwiązania możecie kupić z rabatem nawet do 46%.
thumbnail

Zielona wizja marki OknoPlus. „Dążenie do bycia eko to nasz obowiązek”

Troska o środowisko, budowanie marki w duchu zrównoważonego rozwoju, promowanie wiedzy o konieczności redukcji emisyjności – to nie tylko chwytliwe, marketingowe hasła, ale standard, który powinien być wspólnym celem odpowiedzialnych, nowoczesnych przedsiębiorstw. Gra toczy się bowiem o wysoką stawkę – kondycję planety oraz los przyszłych pokoleń, a te w dużej mierze zależą nie tylko od wyborów konsumentów, ale tego, w jaki sposób do swojego funkcjonowania podchodzą producenci.
thumbnail

Kolejne prestiżowe nagrody dla niepowtarzalnych rozwiązań OknoPlus

Jakość i innowacyjność autorskiego okna Reveal Unique od OknoPlus na dobre zagościły w świadomości polskiej branży budowlanej oraz architektów z całego kraju. To niespotykane rozwiązanie zostało ostatnio nagrodzone Złotym Godłem Jakości QI, zaś dziś do swoich wyróżnień dołącza nagrodę TOPBUILDER 2023 w kategorii Produkty.
thumbnail

OknoPlus Partnerem Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Co łączy okna, dzieła kultury i roślinność? Gdy „rosną”, cieszą oczy, serca i dusze odbiorców. Mając to na uwadze, OknoPlus – krakowski producent okien został Partnerem jednego z najbardziej unikatowych, modnych miejsc w stolicy królów. Wraz z Ogrodem Botanicznym UJ zaproszą wszystkich miłośników dobrego designu, muzyki oraz natury na serię wydarzeń w naprawdę pięknych okolicznościach… przyrody.
thumbnail

Unikalna technologia warta nagrody! Reveal Unique ze Złotym Godłem QI 2023

Co stanie się, gdy połączymy miesiące ciężkiej pracy, innowacyjne podejście do projektowania, skupienie na potrzebach klienta ze zrozumieniem, że współczesny design musi iść w parze z doskonałymi parametrami technicznymi? Powstanie produkt, jakiego branża jeszcze nie widziała. Reveal Unique, bo o nim mowa, zdobywa serca projektantów i inwestorów, a w kwietniu został nagrodzony Złotym Godłem QI 2023.
thumbnail

Domy Przyszłości zasługują na rozwiązania jutra

Ekologiczny, ekonomiczny, ciepły, bezpieczny, a do tego wpisujący się w najnowsze trendy architektoniczne – brzmi jak fantazja lub dom dostępny tylko na kartach katalogów?
thumbnail

W walce o lepsze jutro. OknoPlus dołącza do akcji Koalicja Termomodernizacji

Świat się zmienia, a wraz z nim ewoluuje nasze spojrzenie na odpowiedzialność za środowisko, przyszłe pokolenia, a także nas samych – tu i teraz.
thumbnail

Rok 2022 należał do nowości OknoPlus

Nieustanny rozwój oferty, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, wyznaczanie trendów, a do tego… ciągła praca nad ulepszaniem własnych rozwiązań. OknoPlus nie zwalnia tempa i kolejny raz udowadnia, że w temacie innowacji, funkcjonalności oraz designu nowoczesnych okien, a także drzwi ma naprawdę wiele do powiedzenia
thumbnail

Zimowa promocja OknoPlus pełna rabatów oraz innowacyjnych NOWOŚCI

A gdyby doskonały prezent dla naszego domu dostać jeszcze przed pierwszą gwiazdką? Z OknoPlus to nic trudnego. W zimowej promocji, która wystartowała 14 listopada, na klientów czekają zachwycające premiery produktowe, a do tego naprawdę wysokie rabaty. To tylko niektóre z korzyści przygotowanych dla klientów OknoPlus.
thumbnail

Stawiamy na nieustanny rozwój. Nowi dyrektorzy zasilają szeregi marki OknoPlus

Poszukiwanie innowacyjnych, coraz doskonalszych technologii, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby rynku, tworzenie rozwiązań, które wynoszą komfort życia na zupełnie nowy poziom, a do tego doskonałe wykorzystanie doświadczenia, wiedzy oraz potencjału zespołu.

Znajdźnas

OknoPlus

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy