... lux

Samsung

ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

Dział Klimatyzacji Samsung Electronics Polska oferuje pełną gamę systemów klimatyzacji komfortu, bezpośredniego odparowania takich jak urządzenia ścienne monosplit serii RAC, CAC monosplit do zabudowy, układy multi FJM oraz rozbudowane systemy klimatyzacji ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego DVM (dostępny system z odzyskiem ciepła, możliwość współpracy z zewnętrznymi chłodnicami freonowymi do central wentylacyjnych).

W sprawie cen urządzeń prosimy o kontakt z najbliższym Dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych Samsung.

 

 Zapraszamy do naszego centrum serwisowego

 


DOM SERWIS P.H.U. Mirosław Kalinin

tel. +48 48 321 36 80

Pn-Pt 8.00-16.00

samsung@domserwis.pl

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Kup pompy ciepła ClimateHub i odbierz smartfon Samsung

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji, w której nagrodą jest Samsung Galaxy S20 FE 5G, który zapewnia dostęp do mobilnego biura dzięki wbudowanej aplikacji Samsung DeX. Wystarczy, że kupisz 2 dowolne komplety pomp ciepła Samsung ClimateHub, aby otrzymać rewelacyjny smartfon .
thumbnail

SAMSUNG Climate Solution Day 2021

Firma Samsung prezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) oraz wizję Nowego Świata na zorganizowanym przez siebie corocznym wydarzeniu Climate Solutions Day.
thumbnail

Samsung wprowadza na rynek nowy panel z oczyszczaczem powietrza dedykowany do przestrzeni komercyjnych

Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. (SEACE) wprowadził na rynek nowy panel z funkcją oczyszczania powietrza z filtrem PM1.0 dedykowany do przestrzeni komercyjnych czy lokali użytkowych. Panel z funkcją oczyszczania powietrza jest dedykowanym panelem zawierającym filtry, który montuje się w systemach klimatyzacyjnych Samsung w celu odfiltrowania zanieczyszczeń ze strumienia powietrza.
thumbnail

Jedyny na rynku klimakonwektor kasetonowy 1-kierunkowy Wind-Free™ od Samsung

Samsung wprowadził przełomowe rozwiązanie w dziedzinie klimakonwektorów i systemów wody lodowej poszerzając swoją ofertę o klimakonwektory kasetonowe 1-kierunkowe Wind-Free™, do tej pory dostępne jako jednostki wewnętrzne systemów CAC, FJM i DVM.
thumbnail

Włącz czyste powietrze w swoim domu

Kup oczyszczacz Samsung, który usuwa aż do 99,97% zanieczyszczeń*, a dodatkowy filtr otrzymasz w prezencie! Wystarczy, że napiszesz opinię o Twoim nowym sprzęcie i zarejestrujesz zakup na stronie.
thumbnail

Samsung wprowadza na polski rynek nową kategorię produktową – oczyszczacze powietrza

Marka Samsung poszerza swoje portfolio w Polsce o nowe urządzenia. Nasz kraj jest pierwszym europejskim rynkiem, na którym technologiczny gigant wprowadza do sprzedaży oczyszczacze powietrza.
thumbnail

Interclima 2019: Samsung pokazał nową gamę klimatyzatorów Wind-Free sterowanych sztuczną inteligencją

Firma Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. (SEACE) podczas targów Interclima 2019 w Paryżu zaprezentowała nową serię urządzeń klimatyzacyjnych do montażu naściennego z czynnikiem chłodniczym R32. Wykorzystuje ona unikalną technologię chłodzenia Wind-Free™ i oferuje nowe inteligentne funkcje.

Znajdź nas

Samsung

ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa

www.samsung.com

klimatyzacja@samsung.com

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy